Mari Studio Projektowe

Pracownia Mari Studio Projektowe powstała w 2021 roku i bazuje na współpracy doświadczonych architektów i branżystów – konstruktorów, projektantów instalacji, kosztorysantów i innych. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta, bo za każdym projektem stoi człowiek ze swoją historią, potrzebami i wielkimi pragnieniami. 

Projektujemy zdalnie, na obszarze całej Polski, zarówno budynki (zwłaszcza projekty indywidualne budynków mieszkalnych jednorodzinnych), jak i wnętrza. Polecamy się również, do konsultacji, np. przed zakupem działki, analizy miejscowych planów i innych przepisów, a także pomożemy przy składaniu i procedowaniu wszelakich wniosków związanych z budową, np. o warunki zabudowy, warunki przyłączeniowe, wyłączenie gruntów z produkcji rolnej/leśnej, odstępstwa od warunków technicznych i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio i do kontaktu.

Założycielka pracowni

Maria Durczak- projektuje z Poznania. Doświadczony architekt z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń, absolwentka renomowanych uczelni: Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej i Politechniki Gdańskiej, a także uczelni Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Granada.  

Specjalistka architektury energooszczędnej i projektowania uniwersalnego (czyli dla osób o szczególnych potrzebach, np. osób niepełnosprawnych, czy neuroatypowych). Ekstrawertyczka, która czerpie energię ze spotkań z ludźmi, a do pracy napędza ją nieustanna kreatywność.

Prywatne podróżniczka i miłośniczka zwierząt. Fascynatka różnych kultur, religii i języków. Uwielbia jeździć na rowerze i chodzić po górach.


Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu. – Konfucjusz

Konstrukcja

Tomasz Jesionek – specjalista w budownictwie mieszkaniowym, absolwent  Politechniki Śląskiej. Od 2008 r. posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej.  Natomiast od 2005 r. Tomasz prowadzi własną działalność 'Concept Tomasz Jesionek’ w Katowicach. A od 2021 roku współpracuje również z Mari Studio Projektowe.

Kontakt: concept.tomasz.jesionek@gmail.com 

Ewa Wojtkowiak – konstruktorka z wieloletnim doświadczeniem. Członek Wielkopolskiej Izby Inżynierów od 2005 r. 
Kontakt: ewa.pracownia@gmail.com, tel. 606 364 681 

Instalacje sanitarne

Marcin Borowski – absolwent Politechniki Poznańskiej, uprawniony projektant do projektowania bez ograniczeń. Od 2009 roku prowadzi firmę InSan-Projekt. Posiada bogate doświadczenia do projektowania m.in. instalacji cieplnych, wod. – kan., wentylacyjnych, gazowych, przyłączy, charakterystyki energetyczne itd.  Kontaktbiuro@insan-projekt.pl

Irmina Ziółkowska – założycielka firmy IRMA PROJEKT, od 2022 roku współpracuje z Mari Studio Projektowe. Specjalistka w dziedzinie projektowania sieci i przyłączy, oraz instalacji wod. – kan. – gaz. – HVAC. Posiada bogate doświadczenie w zakresie projektowania, kierowania i nadzorowania robót.  Oprócz projektów, oferuje porady z zakresu optymalizacji instalacji w domach i obiektach użyteczności publicznych. 

Kontakt: tel. 793 664 462

Kosztorys

Marcin Przybylski – kosztorysant robót budowlanych z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista w kosztorysowaniu budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, rozwija się też w innych kierunkach u boku jednego z liderów rynku budowlanego w Polsce.

Kontakt: przybylski.marcin.94@outlook.com