Kawalerka z antresolą

Mały metraż nie oznacza rezygnacji z wygody! A udowadnia to projekt małego mieszkania z antresolą o łącznej powierzchni podłóg zaledwie 24,4 m2. Kuchnia stanowi jednocześnie przedsionek, w którym wygospodarowano miejsce na przechowywanie kurtek i butów. Na antresoli znajduje się pokoik, w którym jest miejsce spania, pracy i przechowywania, a to wszystko na powierzchni zaledwie 6,5 m2. W studio zaprojektowano wygodne schody, dwie rozkładane sofy, stół na 4 krzesła, 2 biurka, 3 pojemne szafy, dodatkowe półki i szafki. Dzięki zaprojektowaniu kuchni pod schodami umieszczono w niej zmywarkę, piekarnik, zlew, lodówkę, dużo szuflad i szafek, a także prawie 2 m blatu roboczego. Łazienka o powierzchni 2,5 m2 mieści w sobie dużym prysznic, toaletę podtynkową, umywalkę nadblatową, blat i sporo miejsca do przechowywania. Wygodę użytkowania małej kawalerki udało się osiągnąć poprzez zastosowanie kilku sprytnych trików.

Dom szeregowy

Dla domu 3-kondygnacyjnego w trakcie budowy zaprojektowano salon wraz z kuchnią i klatką schodową, 3 łazienki, sypialnie oraz gabinet.

Łazienki

Projekt dwóch dwóch łazienek- master bathroom i pomieszczenia wc w budynku w stanie deweloperskim. Łazienka na piętrze miała na powierzchni niecałych 6 m2 mieścić wszystkie sprzęty takie jak- pralka, suszarka, wanna, duża szafka z umywalką nablatową, toaleta na stelażu podtynkowym, dodatkowo wytyczną był istniejący piec gazowy oraz należało zagospodarować przestrzeń do przechowywania rzeczy. Wszystko w kolorach beżu, bieli i brudnego różu. Wc na parterze jest za to zdecydowanie ciemniejsze i zawiera jedynie toaletę na stelażu, malutką umywalkę i wbudowaną szafkę. 

Mieszkanie 46 m2

Pokoje dziecięce

Projekt dwóch pokoi dziecięcych- dla chłopca i dziewczynki w istniejącym budynku. Pokoje zostały wydzielone z przestrzeni, która była sypialnią główną i garderobą. 

Mieszkanie na wynajem w kamienicy

Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy, które miało przykuwać wzrok. Stąd wybór kontrastowych kolorów- pomarańczowego i żółtego (w salonie) i zieleni (w sypialni). Projekt oprócz doboru sprzętów i mebli, zawierał też układ nowych ścian, tak by w  mieszkaniu o powierzchni ok. 32 m2 i niestandardowych kształcie wygospodarować osobną sypialnie.